Kurumsal

TELEFONCULAR MARKASI

Kurtuluş Savaşı Gazisi ve İstiklal Madalyası Sahibi ‘Mustafa ÇINAR’ Bey ( 1898-1961) Savaşın sona ermesi ve Cumhuriyetimizin kuruluşundan sonra doğduğu yer olan Bugün KONYA iline bağlı OBRUK ilçesinde bir süre tarımla uğraşır ve 1927 yılında yeni Cumhuriyetin, Posta, Telgraf ve Telefon Umum Müdürlüğü (PTT) kurumunda, iletişim hatlarının yaşadığı ilçeden de geçen belirli bir güzergahının bakım ve onarımından sorumlu olarak işe başlar. Mustafa Bey’in yaşadığı ilçedeki tek telefondan da sorumlu olduğu ve adı sürekli telefon ile anıldığı için bir süre sonra Aile Lakabları ‘Telefoncular’ olur.

ÇINAR Ailesi bu geleneğe ve Aile Lakabına sahip çıkarak TELEFONCULAR markası ile kurumsallaşmayı uygun görmüşlerdir.

MİSYONUMUZ

Temel varlıklarımız doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük, saygı, güven ve kaliteden taviz vermeyen bir kuruluş olarak pazarda en çok tercih edilen iş ortağı olmaktır. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyiyi hedefeyen, sürekli gelişim anlayışı içerisinde yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek ve sistemine adapte eden, sektörümüzdeki teknik ve teknolojik her türlü gereksinimi sağlayan kurumsal bir firma olarak, kalite ve müşteri memnuniyetinde istikrarı korumak ilk önceliğimizdir

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişim bilinciyle kaliteli ve verimli üretim anlayışını, tedarikçileri, çalışanları ve müşterilerine benimseten, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan, her zaman beklenilenden daha fazlasını sunan ve hep ileriyi hedefleyen anlayışımızla “Sektöründe Lider Bir Kuruluş” olmaktır.

ORGANİZASYON ŞEMASI

TELEFONCULAR'DA
GELİŞMELER

Türkiye’de SSAB’nın Sertifikalı İlk Ortağı Telefoncular oldu.

08.07.2014

PRENSİPLERİMİZ

Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Müşteri istek ve şikayetleri dikkate alınarak yapılanma ve yeniliklere gidilir. Periyodik aralıklarla gerçekleştirilen müşteri memnuniyeti araştırmaları ile sektördeki beklentiler tespit edilerek sektöre yeni boyutlar kazandırılır. Geri bildirimler sürekli olarak uzman ekip tarafından incelenerek sıfır hata politikası ile çalışmalara yön verilir.

Çalışanlarımıza Değer Veriyoruz

Yaptığı işe ile müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedefleyen firmamız müşterinin memnuniyetinin sağlanabilmesinin yolunun çalışan memnuniyetinden geçtiğini bilincindedir. Bu bilinçle işini sahiplenen, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, kendini geliştiren kısacası işini aşkla yapan profesyonel kadrosu ile müşterilerine hizmet sunar.

Teknolojiyi Takip Ediyoruz

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli olarak takip eden firmamız hem çalışanları hem de müşterileri için en doğru çözümleri üretmek prensibi ile hareket ederek sektörü yönlendiren, yenilikler kazandıran ve mevcut yenilikleri de bünyesine katan anlayış ile hizmet sunmaktadır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre kirlenmesine neden olabilecek etkenleri kontrol altında tutarak çevreye vereceğimiz kirlilik ve zararı en aza indiriyoruz.

Yasal yükümlülüklerimizi yerine getiriyor ve çevre mevzuatına uyuyoruz.

Faaliyetlerimiz sırasında mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanarak çevreye vereceğimiz etkileri en aza indiriyoruz.

Çevre kirliliğini önlemek amacıyla kirletici atığı kaynağında azaltmak, tekrar kullanmak veya geri kazanmak için çalışmalar yapıyoruz.

Sürekli gelişen sistemimizle çevre korumayı ürün kalitesi ve gereksiz kaynak kullanımını önleyici faaliyetleri ile birlikte sürdürüyoruz.

Çevreyi korumak adına yaptığımız çalışmaları; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile paylaşıyor, yaşam felsefesi olarak benimsenmesini sağlamaya çalışıyor ve eğitimler veriyoruz.