Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyiyi hedefleyen, yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sektörümüzdeki teknolojik her türlü gereksinimi sağlayan bir firma olarak, kalite ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak önceliğimizdir.

TELEFONCULAR

Telefoncular Çelik AŞ. Yüksek Mukavemetli ve özel amaçlı çelik yoğunluklu Makine Konstrüksiyon üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. 10.000 Ton/Yıl üretim kapasitesini, yıllık planlanan proje ve operasyon sözleşmeleri için kullanır. Müşteri talep ve planlamaları doğrultusunda gerektiğinde kapasite arttırımı ve yatırım yapar. Yıllık planlamalar dışında müşterileri için her zaman devreye alınabilecek ek kapasite bulundurur.

Hizmetlerimiz

RAKAMLARLA TELEFONCULAR

22.000
Açık Alan
16.000
Kapalı Alan
196
Çalışan
10.000
Ton Yıllık Üretim

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Kökleri yarım asır öncesine dayanan şirketimiz, geçen yıllarla birlikte kurumsallaşmış ve üretim alanlarını genişletmiştir. Metal kesme ve işleme konusunda uzmanlaşan şirketimiz, sektördeki gelişmeleri her dönem yakından takip ederek hedeflerini şekillendirmektedir.

 • 1977

  Başlangıç

  Telefoncular'ın Temelleri Atılıyor

  Kurucumuz Hulusi ÇINAR Bey; yassı çelik mamüllerin, mekanik kesim ve büküm hizmetleri ile sanayi faaliyetlerine başladı.

 • 1990

  Kurumsallaşma

  Telefoncular Artık Limited Şirketi

  Telefoncular Profil San. LTD. ŞTİ. Kuruluşu ile birlikte organizasyonumuz kurumsallaşma kararı aldı, Üretim teknik ve uygulamalarına, personelinin eğitim ve disiplinine , müşterilerinin memnuniyet ve taleplerine düzenli yatırım yapılarak TELEFONCULAR adı ile markalaşma süreci ÇINAR Ailesi tarafından özenle yönetildi.

 • 2005

  Çelik Servis Merkezi

  Telefoncular Ulusal ve Uluslararası Piyasaların Aranan Markası

  Telefoncular Çelik AŞ.; Çelik Servis Merkezi Faaliyetlerini, kaynaklı üretim teknolojileri ile geliştirme kararı ile kuruldu. Yapısal Çelik Konstrüksiyon üretimi ile Ulusal ve Uluslararası prestijli projelerde hizmet vermiş olan şirketimiz, teknolojiye ve bilgi birikimine yaptığı yatırımın sonucu olarak yüksek mukavemetli çelikler konusunda uzmanlaştı.

 • 2011

  Organizasyon

  Telefoncular Gelişen ve Değişen Sektöre Ayak Uyduruyor

  Telefoncular Çelik AŞ. organizasyonunu ve teknolojisini; nitelikli Makine Konstrüksiyon, Yüksek mukavemetli Çelikler , Aşınma Çelikleri ve Balistik Çelik yoğunluklu özel projelerin üretimi için yeniden düzenledi.

 • 2016

  Günümüz

  Telefoncular Liderler Arasında

  Telefoncular Çelik AŞ. Bugün Yönetim Kurulu Başkanımız Önder ÇINAR beyin Yönetiminde 16.000m2 ’si kapalı, 22.000m2 tesisinde 196 personeli ile 10.000 Ton/Yıl üretim kapasitesi ile sadece sektörünün öncü ve lider firmalarına hizmet vermektedir.

 • 2018

  Hedeflerimiz

  Telefoncular Çıtayı Yükseltiyor

  Telefoncular Çelik AŞ. 2014 yılında güncellediği ‘5 yıllık kapasite ve yatırım planı’ kapsamında 50.000m2 si kapalı 100.000m2 tesis ve 20.000 TON/Yıl üretim kapasitesi hedeflemektedir.